שיפוץ, עיצוב והום סטיילינג לבית משפחה בגדרה 

עיצוב בסגנון אקלקטי, עם אהבה לוינטאג' מקורי

משפחה צעירה ותוססת, זוג הורים, שני ילדיהם הצעירים, כלבה אהובה וחתול ג'ינגי מתוק, רכשו בית פרטי בן יותר מ-15 שנה בגדרה. הם פנו אליי כדי שאתכנן להם מחדש את חלוקת חלל קומת הכניסה, בהתאם לצרכיהם, לסגנון ואורח חייהם.

אז מי גרים בבית?

משפחה עם חוש אמנותי ואסתטי בולט לעין (ככה זה כשבעלת הבית היא בעצמה צלמת אדריכלות ועיצוב פנים, ריקי זהבי), עם אהבה והערכה לפריטי וינטאג' ייחודים ומקורים שעברו במשפחה ושנאספו עם השנים. הם ביקשו בית צעיר, קליל, עם אפשרויות לשמור כמה שיותר על מרחב תנועתי דינמי בתוך קומת הכניסה לבית.

אז מה היה לנו ברשימה?

שיפוץ ועיצוב קומת כניסה, שכוללת תכנון ועיצוב מחדש של המטבח המשפחתי, חלוקת חלל הכניסה מחדש, כדי ליצור פינת אוכל נוחה, תכנון ועיצוב הסלון, תכנון, שיפוץ ועיצוב 2 חדרי רחצה (חדר שירותי אורחים וחדר רחצה ביחידת ההורים), ותכנון ועיצוב חדר שינה להורים.

חלוקת החלל מחדש כללה תכנון מחדש וניצול מקסימלי של שטח המטבח, הפתוח לסלון.

מיקום מחדש של פינת האוכל – לשם כך ביטלתי את מיקום שירותי האורחים, ולמעשה 2 יחידות חדרי הרחצה (אורחים וחדר רחצה הורים) "הוזזו" פנימה יותר ותוכננו מחדש.

רצפת כל קומת הפרקט, כולל יחידת ההורים וגם המטבח, חופתה בפרקט, למראה אחיד והרמוני. המטבח תוכנן ועוצב על ידי מחדש, עם חשיבה מראש על מקסום השטח העומד לרשותנו, ועם דגש על אזורי אחסון ואפסון נוחים ופרקטיים. מאחר והמטבח פתוח אל חלל הסלון, גם צבע ארונות המטבח השתלב עם פלטת הצבעים הפסטליים הרכים שנבחרו לאזור הסלון ופינת האוכל.

אהבתם של בני הזוג לפריטי וינטאג' ייחודים, באה לידי ביטוי גם בעיצוב הבית מחדש. פריטים רבים חודשו על ידי בעלי הבית והוצבו מחדש בסלון: שולחן הסלון, מזנון העומד ליד הספה, והמון פריטי סטיילינג ואקססוריז שהוסיפו חן ואופי, אבל יותר מכל – את טביעת האצבע האישית של בעלי הבית בביתם החדש, את אהבתם ותחומי העניין שלהם.

שילוב בין פרטי עיצוב וריהוט וינטאג'ים או אותנטיים, ובין פריטי ריהוט מודרניים יותר, מקנה לבית מראה חם, חי, נושם ודינמי. עיצוב הבית כולו נוגע בגוונים פסטליים רכים.

אתם מוזמנים לצפות בתמונות ולהתרשם: 

ספקים מובילים שעבדו איתי בפרויקט: פרקטים, טפט בפינת האוכל, דלתות פנים: דומוספרקטים ודלתות; שטיח סלון: שטיחי ישראל; אקססוריז ושטיח בפינת הסבה בסלון: נעמי, גדרה; ביצוע מטבח: קמילה מטבחים; ריקי זהבי – צלום אדריכלות ועיצוב פנים

אהבתם? ספרו לחברים!