עיצוב הבית והום סטיילינג – בית פרטי, 5 חדרים ברחובות

החיים שלנו דינאמיים ומשתנים

החיים שלנו דינמיים ומשתנים גם מבלי שנעשה דבר.

הילדים גדלים ובוגרים ומבקשים לעצמם פינה מתאימה יותר מחדר הילדות שלהם, הבית משנה את צרכיו, שינויי סטטוס בחיים… כל אלה מביאים אותנו לרצות לשנות, לחדש, להתרענן, ולהתאים את הבית, המקום הרגשי והמנחם שלנו, למי שאנו כיום.

התחלה חדשה. כך היא ביקשה. התחלה חדשה, רעננה, צבעונית, שמחה. התחלה שתתאים למי שהיא כיום: אישה עצמאית, חזקה, אשת מקצוע מוערכת מאוד, אישה אלגנטית ומלאת סגנון, אמא לביאה לשני בנים בוגרים אוהבים ותומכים – שעברו שלושתם תהליך אישי בשנים האחרונות.

היא ביקשה שאעשה עבורה את המהפך העיצובי המתבקש, בבחינת "הזדמנות אחרונה" לבית, כי שקלה לעבור כבר לבית אחר. לא יכלה יותר לשאת את מראה הבית כפי שהוא היה, על זכרונות העבר שבו. הפרויקט כלל את כל הבית: מטבח, פינת אוכל, סלון, חדרי רחצה שנדרשו לעבור שדרוג, שלושה חדרי שינה, חדר עבודה ועוד..

עם תקציב מוגדר מראש, יצאנו לדרך. הבית עבר שיפוץ קל חיצוני ופנימי: סדקים שהזמן הותיר בקירות טופלו, הבית נצבע הן מבפנים והן מבחוץ, ארונות המטבח שהיו תקינים וטובים אך בגוון חום שהוסיף לתחושת הכבדות בבית – נצבעו בגוון אפרפר ובהיר והחלפנו ידיות. חדרי הרחצה עברו שידרוג, וכל הריהוט שהיה קיים בבית לפני – הוחלף ללא יוצא מן הכלל, ונרכש מחדש. היא ביקשה בית עדכני, שמח, חם, בית צבעוני, אך יחד עם זאת שתשמר בו תחושת הקלילות והמרחב. בית שיתאים לאופייה: אישה אלגנטית ומלאת סטייל.

 היא ביקשה שאגרום לה להתאהב בבית מחדש. לתת לה תחושה שעברה לבית חדש, בלי לעבור בית. וכך עשיתי. מוזמנים לצפות בתמונות.

אהבתם? ספרו לחברים!