מה זו מעצבת פנים ואיך (בדיוק) היא תוכל לעזור לכם לחסוך זמן וכסף?

ההחלטה להתחיל לעצב בית או לשפץ בית, היא החלטה המלווה בחששות ואתגרים. וכאן בדיוק נכנסת לתמונה מעצבת פנים. למעשה מדוברבמקצוע העוסק בנראות של חלל מסוים, שינוי ומקסום הפוטנציאל הגלום בחללים הפנימיים של המבנה תוך התחשבות בצרכים של הדיירים.

אז אילו יתרונות מעצבת פנים תעניק לכם?

מעצב פנים או מעצבת פניםידעו כיצד לתרגם את הצרכים, המחשבות והטעם האישי שלכם, תוך כדי התחשבות בתקציב מוגדר מראש.

מעצב פנים או מעצבת פנים מומלצים יכוליםלהעניק לכם פתרונות פונקציונאליים, נקודות מבט חדשנית ומרעננת על מראה הבית שלכם

ליווי מקצועי נכון של מעצב פנים או מעצבת פנים מומלצים, העומדים לצדכם משלב התכנונים, דרך בחירת אנשי המקצוע הנלווים לפרויקט, דרך ימי הרכישות ועד לשלב סיום השיפוצים – התהליך הופך להיות קל, חסכוני, יעיל , ללא כאבי ראש מיותרים, ללא ריבים מיותרים עם בן /בת הזוג… ואולי אף מהנה וקליל יותר.

מעצב  פנים א מעצבת פנים מעודכנים בכל החידושים הטכנולוגים האחרונים, באופנות וטרנדים הקשורים לתחום עיצוב הבית, מעודכנים בחומרי גמר שונים ויש להם ראיה מקצועית נרחבת על תחום עיצוב הבית. באמצעות הידע המקצועי יכול המעצב להגדיר כתבי כמויות מדויקים, מה שיכול לחסוך כסף רב ללקוח. הרכישות לפרויקט ממוקדות, מתוכננות, ויש מעט הפתעות בלתי צפויות בשטח.  מה שאומר: חסכון בזמן, כסף ואנרגיה ו… גם בריבים מיותרים.

מעצב פנים או מעצבת פנים מומלצים יוכלו לסייע בבחירת אנשי מקצוע נלווים לפרויקט – כך שהלקוחות נהנים משירות טוב, הגדרת לוחות זמנים ידועים מראש, מאספקה בזמן וממוצרים וטיב שירות באיכות מצוינת, ומחירים ועלויות העומדים בתקציב הפרויקט.

ליווי מקצועי של מעצב פנים או מעצבת פנים חוסכים טעויות שאתם עלולים לעשות אם תיקחו פרויקט של עיצוב ושיפוץ הבית לידכם באופן עצמאי ( לרוב מדובר בטעויות שתיקונם עלול לעלות לכם יותר ממה שחשבתם)

עומדים לעצב את הבית? חושבים על הום סטיילינג?

מירב סואד הינה מעצבת בתים והום סטיילינג בעלת ניסיון רב והמלצות רבות, הרואה בעיצוב הבית כאמצעי לשינוי, ושדרוג לא רק של סביבת המגורים והעסקים, אלא כתהליך מעצים לשינוי ושיפור איכות וסגנון החיים, וככלי ישים להאדרת השפע בחיינו האישיים.

האני מאמין של מירב סואד דוגל ביצירתיות, בייחודיות ובאמירה אישית שבאים לידי ביטוי בעיצוב הבית.  העיקרון הבסיסי החשוב ביותר בעיני  מירב סואד להצלחת התהליך, הוא הקשבה לדברים שנאמרים מעל ומתחת לפני השטח לאורך כל הדרך.

מירב סואד– עיצוב והלבשת בתים     

אתר: www.meravp.com

טל': 050-3355245

מייל: meravp.design@gmail.com