מה החשיבות של עיצוב פנים והום סטיילינג וכיצד התהליך יחסוך לכם זמן וכסף?

עיצוב פנים והום סטיילינג הוא תהליך קצר וממוקד המאפשר ניצול מקסימלי של הפוטנציאל הגלום בכל בית, תוך הבלטת היתרונות הקיימים ומציאת פתרונות יצירתיים לבית (לדוגמא: פתרונות לאחסון ואפסון בבית). באמצעות עיצב פנים והום סטיילינג ניתן ליצור הרמוניה בין כל מרכיבי הבית, באמצעות שילובים נכונים וחכמים של פרופורציות נכונות, מיקום נכון של רהיטים בבית, שימוש נכון ומחושב בצבע, טקסטיל, חומרי גמר שונים, התאמת גופי תאורה ועוד.

לעיצוב פנים והום סטיילינג יש השפעה מידית וניכרת על סגנון ואורח החיים שלנו. זהו תהליך המשליך מידית גם על מצבנו הפיזי ואיכות החיים שלנו ותפקודנו היומיומי. באמצעות ניצול נכון של החללים השונים בבית והפיכתם לפונקציונליים ומדויקים,, נחסוך לנו זמן ומקום יקר,נפתור אתגרים יומיומיים, תוך ניצול נכון של שטח הבית.

באמצעות הום סטיילינג נכון, אנו יכולים לדייק את הסגנון האישי שלנו ולהביא לידי ביטוי את הייחודיות שבנו, את סגנון החיים שלנו, את התחביבים והעיסוקים שלנו ואת הסיפור האישי של כל אחד מאיתנו. 

מה היתרונות של תהליך עיצוב פנים והום סטיילינג?

  1. מקסום שטח הבית: מיקום נכון של רהיטים, עיצוב מדויק של מטבח וניצול שטחים "מתים" לפתרונות אחסון ואפסון בבית, תכנון נכון של ארונות, מיקום נכון של גופי תאורה ובחירת גופי תאורה מותאמים לסגנון העיצובי של הבית. מקסום שטח הבית היא נקודה קריטית במיוחד בדירות קבלן חדשות, דירות תמ"א, ששטחן היחסי קטן כיום. ניצול נכון של שטח הבית משפיע על איכות החיים היומיומית.
  1. חסכון בזמן, כסף, ולא מעט ריבים: תהליך של בחירת רהיטים, מטבח, חיפוי קיר, ארונות, אקססוריז לבית ועוד… מצריך ריצות רבות והתאמה נכונה לגודל הבית. לא תמיד מה שאנו רואים בחנויות העיצוב השונות מתאים לגודלו של הבית שלנו. ליווי אישי של מעצב פנים הום סטיילינג חוסך מכם את ההתלבטויות הרבות סביב שאלות אלה, וגם לא מעט ריבים ומחלוקות בין בני הזוג. בתהליך זה תפקידו של מעצבת הפנים, הוא גם להבטיח עמידה בלוחות זמנים ובמסגרת התקציב שנקבעה מראש. ובשורה התחתונה: זמן – הוא כסף….
  1. בחירת אנשי מקצוע אמינים לפרויקט: ליווי מקצוע של מעצבת פניםוהום סטיילינג, מרכז תחתיו את כל הנושאים הנלווים לעיצוב הבית, כולל בחירת אנשי מקצוע אמינים לביצוע עבודות בבית (שיפוץ, נגרות, צבע ועוד), מה שמבטיח תהליך מוצלח יותר, עמידה בלוחות זמנים, איכות ביצוע עבודה טובים יותר והדבר הכי חשוב עבורכם – ראש שקט!!!
  1. העלאת ערך הנכס!!!–קל יותר למכור דירה שהיא מעוצבת וערכה שווה יותר. למעשה דירות מעוצבות, מתוחזקות, משופצות מעלות את ערך הנכס שלכם במקרה של מכירה בעד 15% יותר. 

מירב סואד הינה מעצבת בתים והום סטיילינג בעלת ניסיון רב והמלצות רבות, הרואה בעיצוב הבית כאמצעי לשינוי, ושדרוג לא רק של סביבת המגורים והעסקים, אלא כתהליך מעצים לשינוי ושיפור איכות וסגנון החיים, וככלי ישים להאדרת השפע בחיינו האישיים.

האני מאמין של מירב סואדדוגל ביצירתיות, בייחודיות ובאמירה אישית שבאים לידי ביטוי בעיצוב הבית.  העיקרון הבסיסי החשוב ביותר בעיני  מירב סואדלהצלחת התהליך, הוא הקשבה לדברים שנאמרים מעל ומתחת לפני השטחלאורך כל הדרך.

עומדים לעצב את הבית? חושבים על הום סטיילינג?

בואו להפיק מהתהליך את המירב

מירב סואד

טלפון: 050-3355245

אתר: www.meravp.com

מייל: meravp.design@gmail.com