דינמיקה של בית בשינוי: עיצוב בתים והום סטיילינג

אומרים שהבית נמצא היכן שהלב נמצא.האמת בצדק. אין כמו להגיע בסוף יום העבודה לבית שכיף לחזור אליו או לארח אורחים שמתפעלים ממראה הבית שלכם. הבעיה שלרובנו אין זמן או ידע מקצועי כיצד לעצב את הבית בהתאם לצרכים האמיתיים שלנו. הפתרון – ליווי צמוד של מעצבת בתים והום סטיילינג (הלבשת בתים), שתוכל לחסוך לכם זמן וכסף, ותוביל אתכם בתהליך קצר וחוויתי לבית שתהיו גאים בו.

מהם תחומי ההתמחות של מעצבת בתים והום סטיילינג?

מעצבת בתים והום סטיילינג מומחית בתכנון נכון וחכם של חלל הבית, בשילוב נכון של טקסטיל, צבעים, גופי תאורה, פרקטים, שטיחים, טפטים ועוד. לרוב מעצבת בתים והום סטיילינג תצא איתכם גם לימי קניות מרוכזים, בהם תקנו יחד את הרהיטים והאיבזור ותחסכו זמן יקר וגם לא מעט כסף.

כיצד מתבצע ליווי של מעצבת בתים והום סטיילינג?

בשלב ראשון המעצבת תגיע אליכם, תכיר אתכם ואת ביתכם ותשמע מה הרצונות והחלומות העיצובים שלכם. במידה ומדובר בבית שבו גרה משפחה, רצוי ששני בני הזוג ואף הילדים יהיו נוכחים בפגישה, על מנת שהחלומות של כל בני המשפחה יקבלו ביטוי. לאחר שהמעצבת תשמע אתכם, היא תבנה עבורכם קונספט עיצובי לבית שינצל נכון את חלל הבית והחדרים, וישתלב באופן הרמוני עם חיי היום יום שלכם.

מהם ימי קניות עם מעצבת בתים והום סטיילינג?

יום קניות עם מעצבת בתים הינו יום מרוכז בו אתם הולכים יד ביד עם המעצבת לספקים נבחרים ומבצעים את קניית הריהוט והאבזור לבית שלכם. המעצבת יודעת מראש לאילו מקומות כדאי ללכת, ותחסוך לכם שעות של ריצות והתלבטויות, ולא פעם גם ריבים בין בני הזוג. יתרה מכך, המעצבת תוכל לחסוך גם לא מעט כסף – המעצבת לרוב תקבל הנחה מהספק, הנחה שתעבור אליכם.

לסיכום, אם אתם חולמים על בית מעוצב ורוצים לחוות תהליך חוויתי קצר וממוקד, שיחסוך לכן זמן וכסף, מומלץ לעשות זאת בליווי אישי ומקצועי של מעצבת בתים והום סטיילינג.